Chesterfield Meble

Fotel mini Uszak

Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak
Fotel mini Uszak

 

Producent: Chesterfield
Dostępność: dostępne
Czas dostawy: 40 dni roboczych
Cena: 730,00 zł
szt.
Kategoria produktu: Fotele dla dzieci

 

Wybierz kolor tkaniny z zakładki "kolory tkanin" i zapisz w uwagach do produktu

wysokość całkowita: 65 cm wysokość siedziska: 28 cm
szerokość całkowita: 57 cm szerokość siedziska: 32 cm
głębokość siedziska: 54 cm wysokość podłokietnika: 45 cm

To prawda, że fotel mini uszak cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród naszych najmłodszych klientów. Za sprawą swojego ciekawego wyglądu skutecznie przyciąga wzrok i okazuje się nieodłącznym elementem wielu zabaw


Fotel mini uszak – funkcjonalny mebel, obok którego trudno przejść obojętnie

Dzieje się tak, ponieważ uszak dla dziecka cechuje się nie tylko komfortem, ale również funkcjonalnością. W praktyce oznacza to, że powstał z myślą o tym, aby każde małe dziecko mogło z łatwością wejść na fotel i nie ryzykowało przy tym upadkiem. Warto wspomnieć, że fotel mini uszak dla dzieci to nie tylko świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego – równie dobrze sprawdzi się w salonie, zapewniając dziecku własne miejsce podczas rodzinnych spotkań czy gier.

Czytaj więcej

Fotel mini uszak dla dzieci – o czym warto pamiętać, decydując się na jego zakup?

Każdy znajdujący się w naszej ofercie mini uszak powstał po to, aby sprostać potrzebom mniejszych dzieci. Z tego też powodu fotele wyróżniają się nie tylko przemyślaną konstrukcją, która zapewnia najmłodszym domownikom bezpieczeństwo, ale również ciekawymi odcieniami i dodatkami, które skutecznie przyciągają uwagę na dziecka. Warto między innymi wspomnieć o różnorodności tkanin, które cechują się pięknymi, intensywnymi kolorami, ale jednocześnie okazują się odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu łatwiej utrzymamy fotel uszak w czystości, co w przypadku mniejszych dzieci staje się niezwykłą zaletą.


Podczas projektowania mini uszaków zadbaliśmy również o to, aby charakteryzowały się wytrzymałością. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na delikatne drewniane nóżki, czy na te wykonane z trwalszego drewna, zyskamy pewność, że fotel wytrzyma w idealnym stanie wiele długich lat. Warto także pamiętać o ciekawych zdobieniach, które nie tylko urozmaicają wygląd uszaka, ale są również bezpieczne dla dzieci.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Chesterfield

Design by Graff.pl