+48 696-833-124, +48 606 488 042

Kilka słów o naszych produktach

Dobrze urządzone nasze wnętrza powinien być niepowtarzalne, funkcjonalne i wygodne oraz spełniać oczekiwania wszystkich domowników i zaproszonych gości. Bogata oferta tkanin i stylów daje nam mnóstwo możliwości. Chętnie doradzimy w wyborze krzesłasofy, pufy, fotela i pomożemy w doborze niepowtarzalnych dodatków.

Zachęcamy do urządzenia wnętrz w stylu, który Panstwu proponujemy w sklepie internetowym. To modny trend ostatnich lat. Ciekawe wzory i formy naszych krzesełsof, szezlongów, foteliłóżek przyciągają wzrok nawet tych, którzy do tej pory nie akceptowali tego rodzaju mebli.

Krzesła prostekrzesła z podłokietnikami oraz fotele sofy pokochali klienci, którzy cenią i dostrzegają piękno mebli klasycznych. Absolutnym hitem roku są szezlongi pikowane, ozdobione kamieniami lub gwoździami, obite szykownymi i wysokiej jakości tkaninami. Na drugiej pozycji pojawiły się fotele, krzesła z podłokietnikami i sofy. Od paru miesięcy do  naszej oferty dołączyliśmy łożka. Łożka pikowane, łóżka z bokami i łóżka z zawijasami. 

Zamawiając meble tapicerowane w naszej firmie do salonu, kancelarii, przedpokoju czy pensjonatu należy mieć na uwadze wielkość pomieszczenia, w którym stanie zamówiony mebel. Dzięki indywidualnym zamówieniom jesteśmy w stanie stworzyć mebel o określonych wymiarach.

Zapraszamy do poznania interesującej oferty naszego sklepu on-line:


Nasze krzesła pasują do wielu stylów. Idealnie odnajdują się w salonach, sypialniach, kuchniach, kawiarniach i barach. W kuchni z wyspą i w barze z wysokim blatem, doskonale będą wyglądać krzesła barowe inaczej wysokie krzesła. W jadalni i salonie krzesła powinny  być wygodne. Goniąc za klasyczną elegancją proponujemy wygodne fotele tapicerowane które nazywamy fotele chesterfield.

Chesterfield © 2015 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone

do góry

Design by corsario