Chesterfield Meble

Łóżko Malta

Łóżko Malta
Łóżko Malta
Łóżko Malta
Łóżko Malta
Łóżko Malta
Łóżko Malta
Producent: Chesterfield
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: dostępne
Czas dostawy: 40 dni roboczych
Cena: 3 200,00 zł
szt.

Kategoria produktu: Łóżka tapicerowane


wysokość łóżka: do ustalenia z klientem
wysokość wezgłowia: do ustalenia z klientem
długość wezgłowia: do ustalenia z klientem każde łóżko wykonywane jest na indywidualne zamówienie klienta

Łóżko Malta na zamówienie to mebel o wyjątkowych cechach, które widać już na pierwszy rzut oka. Ten sypialniany mebel wykonujemy po ustaleniu z klientem wszelkich detali, dlatego też prezentowane tutaj zdjęcie ma charakter wyłącznie poglądowy.


Czym wyróżnia się łóżko Malta?

To model łóżka małżeńskiego z wezgłowiem wspartego na niewielkich nóżkach. Prostokątny zagłówek obity tapicerką posiada wyjątkowy geometryczny wzór wykonany poprzez przeszycie ozdobną nicią. Gładka, tapicerowana rama wewnątrz skrywa solidny, elastyczny stelaż, a za dodatkową opłatą może zawierać również skrzynię na pościel odkrywaną przy pomocy uniesienia stelaża do góry.

Czytaj więcej

Łóżko Malta na wymiar z indywidualnie ustalanymi cechami

To prosty model łóżka pasujący idealnie do wielu współczesnych wnętrz bazujących na minimalizmie. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klienta, oferujemy tapicerkę w kilku grupach tkanin, w dowolnie wybranym kolorze. Dostosowujemy także do potrzeb klienta szerokość łóżka – do wyboru jest kilka standardowych rozmiarów, do których z łatwością uda się dopasować kupowany osobno materac. Na specjalne życzenie dopasowujemy także wysokość zagłówka.


Ten prosty, a jednocześnie elegancki rodzaj łóżka to mebel odzwierciedlający najgorętsze współczesne trendy aranżacyjne – reprezentuje sobą wygodę wypoczynku dla dwóch osób i czyste piękno, wynikające z unikalnego sposoby tapicerowania. Z pewnością podkreśli więc niebanalny klimat współczesnej sypialni. Wybór cech indywidualnych łóżka to gwarancja pełnego dopasowania do potrzeb danego wnętrza!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Chesterfield

Design by Graff.pl