Chesterfield Meble

Puf Skrzynia

Nowość
Puf Skrzynia
Puf Skrzynia
Puf Skrzynia
Puf Skrzynia
Puf Skrzynia

Zobacz dostępne tkaniny:

Wybrany wzór zapisz w uwagach do produktu.


Skrzynia otwierana


Producent: Chesterfield meble
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: dostępne
Czas dostawy: 40 dni roboczych
Cena: 1 260,00 zł
szt.
Kategoria produktu: Pufy kwadratowe
 
wysokość: 45 cm szerokość siedziska: 80-120 cm

Możliwość dostosowania wymiaru do preferencji klienta.

Bardzo elegancka i stylowa skrzynia pufa to niesamowicie praktyczny, a zarazem oryginalny mebel, który doskonale sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach. Może pełnić rolę interesującego dodatku w salonie lub sypialni, a także funkcjonalnego siedziska w eleganckim przedpokoju.


Pufa skrzynia otwierana

Najważniejszą cechą pufy jest właśnie jej wielofunkcyjność, gdyż oprócz tego, że można na niej wygodnie usiąść, to dzięki swojej konstrukcji umożliwia też przechowywanie różnych przedmiotów. Po uniesieniu górnej części pufa zamienia się w pojemną i przestronną skrzynię, w której zmieści się dodatkowy koc, poduszka czy dziecięce zabawki.

Czytaj więcej

Elegancki puf skrzynia w dowolnym rozmiarze

Tym, co wyróżnia prezentowany mebel na tle innych tego typu sprzętów, jest jego wyjątkowa ponadczasowa elegancja, dzięki czemu puf doskonale prezentuje się w stylowych klasycznych wnętrzach oraz tych urządzonych w stylu glamour. Szczególną uwagę zwraca geometryczny wzór, w który układają się dekoracyjne gwoździe ozdabiające jego boki oraz oryginalne kolory tkanin tapicerskich.


Każdy, kto zdecyduje się na puf otwierany z naszej kolekcji, może wybrać rodzaj materiału obiciowego oraz kolor gwoździ, uzyskując efekt najlepiej pasujący do pozostałych elementów aranżacji wnętrza. Istotną cechą jest również fakt, że mebel można zamówić w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu będzie idealnie pasował do konkretnego miejsca, w którym ma być umieszczony i umożliwi przechowywanie przedmiotów o niestandardowych gabarytach.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Chesterfield

Design by Graff.pl