Chesterfield Meble

Pufa z oparciem Matylda

Pufa z oparciem Matylda
Pufa z oparciem Matylda
Pufa z oparciem Matylda

Fotel pufa z oparciem
 

Producent: Chesterfield meble
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: dostępne
Czas dostawy: 40 dni roboczych
Cena: 1 330,00 zł
szt.
Kategoria produktu: Pufy okrągłe
 

wysokość siedziska: 45 cm

szerokość: średnica siedziska 80 cm/60 cm/40 cm

wysokość całkowita: ok.97 cm

średnica całkowita: 90 cm/70 cm/50 cm
nóżki: ślizgi


PODUSZKI DEKORACYJNE NIE WCHODZĄ W SKŁAD OFERTYPufa Matylda to idealny przykład funkcjonalnego dodatku, który odgrywa rolę siedziska, a także upiększa wnętrze, dodając mu przytulności. Jej prosty, a zarazem niebanalny design sprawia, że doskonale odnajdzie się w pomieszczeniu w nowoczesnym stylu. Umiejętnie zestawiona z pozostałymi meblami, będzie świetnie wyglądać również w klasycznym salonie, sypialni czy na przykład w kąciku domowej biblioteki. Uniwersalność pufy pozwala na dużą swobodę w aranżacji.


Gustowny fotel pufa z oparciem

Do licznych zalet mebla należy staranność jego wykonania, wysoka klasa tkaniny obiciowej oraz miękkie wypełnienie, gwarantujące wygodę. Pufę cechują kompaktowe wymiary, dzięki którym siedzący ma wystarczająco dużo miejsca, aby czuć się w pełni swobodnie. Komfort podczas siedzenia zapewnia także wysokie półokrągłe oparcie.

Model prezentuje się atrakcyjnie samodzielnie albo z poduszkami, które można do niego dokupić. Będzie stanowił wspaniałą ozdobę wnętrza niezależnie od stylu, w którym zostało urządzone.

Czytaj więcej

Eleganckie pufy z oparciem

Matylda jest dostępna w wielu kolorach, co sprawia, że łatwo można ją dopasować do większości aranżacji. To królowa wśród puf z oparciem – nadaje wystrojowi ekskluzywności, zmieniając charakter pomieszczenia na bardziej elegancki. Prócz tego najwyższa jakość mebla bezpośrednio przekłada się na jego żywotność. Będzie długo służył właścicielom, przez cały czas użytkowania zachowując estetyczny wygląd.


Pufa Matylda cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów, którzy poszukują pięknego dodatku do swojego mieszkania.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Chesterfield

Design by Graff.pl