Chesterfield Meble

Kilka słów o naszych produktach

Dobrze urządzone nasze wnętrza powinien być niepowtarzalne, funkcjonalne i wygodne oraz spełniać oczekiwania wszystkich domowników i zaproszonych gości. Bogata oferta tkanin i stylów daje nam mnóstwo możliwości. Chętnie doradzimy w wyborze krzesłasofy, pufy, fotela i pomożemy w doborze niepowtarzalnych dodatków.

Zachęcamy do urządzenia wnętrz w stylu, który Panstwu proponujemy w sklepie internetowym. To modny trend ostatnich lat. Ciekawe wzory i formy naszych krzeseł, sof, szezlongów, foteli i łóżek przyciągają wzrok nawet tych, którzy do tej pory nie akceptowali tego rodzaju mebli.

Krzesła proste, krzesła z podłokietnikami oraz fotele i sofy pokochali klienci, którzy cenią i dostrzegają piękno mebli klasycznych. Absolutnym hitem roku są szezlongi pikowane, ozdobione kamieniami lub gwoździami, obite szykownymi i wysokiej jakości tkaninami. Na drugiej pozycji pojawiły się fotele, krzesła z podłokietnikami i sofy. Od paru miesięcy do  naszej oferty dołączyliśmy łożka. Łożka pikowane, łóżka z bokami i łóżka z zawijasami. 

Zamawiając w naszej firmie meble tapicerowane do salonu, kancelarii, gabinetu, przedpokoju czy pensjonatu należy mieć na uwadze wielkość pomieszczenia, w którym stanie zamówiony mebel. Dzięki indywidualnym zamówieniom jesteśmy w stanie stworzyć mebel o określonych wymiarach.

Zapraszamy do poznania interesującej oferty naszego sklepu on-line:

  • krzesła, krzesła wysokie, krzesła niskie, krzesła barowe, krzesła z podłokietnikiem
  • fotele, fotele klasyczne, fotele wysokie, fotele pikowane, fotele chesterfield, fotele dla dzieci
  • sofy pikowane, sofy z funkcją spania, sofy bez funkcji spania
  • pufy pikowane, pufy okrągłe, pufy kwadratowe
  • ławeczki, ławki, ławeczki pikowane, ławeczki z bokami
  • szezlongi, szezlongi pikowane, szezlongi z kamieniami
  • łóżka pikowane, łóżka do sypialni, łóżka z bokami
  • narożniki klasyczne, narożniki


Nasze krzesła pasują do wielu stylów. Idealnie odnajdują się w salonach, sypialniach, kuchniach, kawiarniach i barach. W kuchni z wyspą i w barze z wysokim blatem, doskonale będą wyglądać krzesła barowe inaczej wysokie krzesła. W jadalni i salonie krzesła powinny  być wygodne. Goniąc za klasyczną elegancją proponujemy wygodne fotele tapicerowane które nazywamy fotele chesterfield.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Chesterfield

Design by Graff.pl