Chesterfield Meble
Wybierz filtry
Gwarancja
Sortowanie

Chesterfield Meble na Facebook

Chesterfield Meble na Instagram

W naszej ofercie Ławek i Ławeczek znajdziecie Państwo m.in.:
  • Ławki Glamour,
  • Ławeczki pikowane,
  • Ławki do salonu,
  • Ławki do sklepu,
  • Ławeczki do biura,
Wszystkie nasze krzesła są tapicerowane, a część z nich jest dodatkowo pikowana.

Gustowne ławki tapicerowane - pikowane ławeczki

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych na indywidualne zamówienia Klientów. Jednymi z produktów, które stanowią naszą wizytówkę, są pikowane ławeczki tapicerowane. Tego typu dodatki zyskują coraz większą popularność głównie ze względu na swoją uniwersalność i nietypowy wygląd. Duże, szerokie ławki mogą być z powodzeniem wykorzystywane w firmach, poczekalniach czy gabinetach. Jednak coraz częściej pojawiają się również jako wyrazisty akcent w domach – zajmują główne miejsce w salonach, sypialniach i przedpokojach. Można ustawić je przy stole zamiast szeregu krzeseł, natomiast niewielkie modele okażą się oryginalnym zamiennikiem tradycyjnych puf. Oferujemy szeroki wybór tkanin i typów wykończenia, dlatego każdy Klient może dopasować produkt do wystroju ulubionego wnętrza. Gwarantujemy też możliwość zdecydowania o kształcie mebla i dodatkowych elementach jego wyposażeni, takich jak poduszki czy dyskretne pojemniki na przechowywanie. Wystarczy więc przedstawić nam swój pomysł, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania i wykonamy przedmiot wysokiej jakości.

Połączenie wygody i elegancji

Ławki tapicerowane i pikowane przygotowywane przez nas na zamówienie są bardzo wygodne, a zarazem solidne. Składając zamówienie, zyskują Państwo pewność, że otrzymany produkt będzie przez wiele lat stanowił ozdobę danego pomieszczenia, nie tracąc przy tym nic ze swoich walorów estetycznych i funkcjonalnych. Szczególnie efektownie prezentują się ławki pikowane – tego rodzaju zdobienie pasuje do charakteru naszych wyrobów i podkreśla ich ponadczasowy wygląd. Ciekawym rozwiązaniem jest również przełamanie dość klasycznej estetyki nowoczesnym materiałem, np. w kolorze modnych szarości czy intensywnego chabru.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa dowolny projekt, zapewniając indywidualne podejście do każdego zamówienia. Ponadto wszystkie ławeczki pikowane są objęte gwarancją, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo zakupów. W przypadku zamówień specjalnych prosimy o bezpośredni kontakt.

Ławeczka Oliwia
670,00 zł
Ławka z bokami
910,00 zł
Ławka Oskar
1 840,00 zł
Ławka Lion
2 130,00 zł
Ławka Milena
3 450,00 zł
Ławka Amanda
910,00 zł
Ławka Zoya
1 450,00 zł

© 2021 Chesterfield | Wszystkie prawa zastrzeżone